Real Life

Hojte případní čtenáři tohoto poměrně neaktivního blogového počinu. Na úvod tedy, po delší době jsem si vzpomněl, že někde na internetu běží web, kdy jsem se zavázal sem tam něco přispět. Ten závazek byl vůči mně samotnému proto, abych si zdůvodnil proč vlastně v rámci různých „free“ řešení a sociálních sítí, kde je možné zdarma publikovat například i vykonání potřeby, platit svou vlastní doménu. Na druhou stranu, ty poplatky zas tak vysoké nejsou, a já své autorské výtvory budu publikovat dále, resp. dle možností…

Proč je ale můj příspěvek takto pojmenován? Nejspíše proto, že zcela vystihuje mé aktuální rozpoložení. Žiji teď pravý a šťastný „skutečný“ život. Tím tedy myslím to, že většinu času netrávím za počítačem, jak bylo velmi časté, ale trávím jej skvělými okamžiky v realitě, ve které všichni také žijeme. Ty okamžiky neprožívám sám, a díky tomu všemu vlastně vděčím své úžasné milované partnerce a životní lásce. Ona skutečnost opravdu milovat a být milován mi chvílemi přijde i celkem not real, a já jsem jen rád, že se to opravdu děje… ;-)

Nebudu se tu ale dále rozepisovat o velice krásných sic poměrně soukromých okolnostech mého skromného žití. Mohu se tu ovšem trochu rozepsat o věcech vedlejších, které tak soukromé až tak nebudou. Například má snaha o dokončení VŠ vzdělání. Vysoká škola, kterou jsem jako posední snahu o získání vysokoškolského titulu vybral, pohltila škola jiná, kdy samozřejmě vznikl větší subjekt nabízející snad i lepší vzdělávací možnosti. Tento subjekt avšak pozbyl akreditaci oboru který jsem si vybral, a já budu rok čekat, zda tato vysoká škola onu akreditaci na mnou vybraný IT obor získá. Pokud snad ne, jak už jsem psal dříve, existují i lépe placené pozice, kde onen titul důležitý zas až tak není :-) . Dále se snad jen pochlubím, že se mi podařilo shodit pár přebytečných kilogramu tělesné váhy. Jezdím na kole, váha jde dolů a já se cítím skvěle.

Mohl bych se také pochlubit, že leč jsem byl ze začátku značně proti, pořídil jsem si smartwatch-e Asus ZenWatch 2. S předchozím fitness náramkem Vivofit od Garminu jsem byl velice spokojený. Tedy až do doby, kdy onen fitness náramek na životnost baterie přežil avizovaných 365 dní, ale naprosto dokonale popraskal silikonový náramek, kdy pak nový stál slušnou sumičku peněz. V té chvíli jsem se rozhodl pro změnu a porozhlédl jsem se po nabídce nových technologií na trhu. Jasný vítězem v poměru cena/výkon byl onen zmiňovaný ZW2. Jediná nevýhoda této smart hračky tkví ve výdrži baterie. Nabíjet hodinky každé dva dny není pro každého. Na druhou stranu je možné si z hodinek (spárovaných s telefonem) zavolat, či zahrát si na nich „raketičky“ :-D .

Během posledního půl-roku jsem se příležitostně dostal i k hraní PC games, a s tím bych se pro tentokráte nejspíše rozloučil. Pro MMoRPG není prostor a já se spokojil s pokořením single titulů DA:I, The Witcher 2, The Witcher 3. Velice obohacující herní zážitky a všem příznivcům epických fantasy RPG vřele doporučuji. Mám samozřejmě dalších pár titulů v plánu, ale priority jsou teď jinde. Jedna z oněch priorit je například o plození nových potenciálních hráčů, resp. potomků :-) .

Have a nice year, and see’ya sometime again ;-)

This entry was posted in Aktuality. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


7 × šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>