A dovolená je tu!

Takže wohoo! V tento čas dovolených se letos onen benefit práce nevyhnul ani mě :) . Upřímně se už nemohu dočkat. Nevím ani proč jsem tak úžasně nedočkavý, a nevím jestli bych vůbec byl takto netrpělivý i v situaci, kdy bych měl zůstat nadále v práci. Jediné co vím je to, že si ony tři týdny dovolené v srpnu náležitě užiji ;) .

Před dovolenou se přeci jen pokusím sepsat pár novinek z předchozích dní. No a jelikož jsem svůj blog nepojal jako internetový deníček, nebudu zacházet příliš do hloubky. Navíc je vlastně moje představa taková, že sem budu přispívat párkrát do měsíce, ale to už jsem trochu odbočil.

Začněme velice pozitivní informací. Pozitivní tedy hlavně pro mě. Stala se téměř až neuvěřitelná věc, a mě bylo přidáno. Nejde o pracovní naplň, za kterou bych chvílemi byl poměrně rád, ale jde o povýšení do vyšší platové třídy a s tím spojené zvýšení platu. Jak už jsem psal, velice pozitivní :D .

Dále snad jde o MMORPG WoW, kde se po letech stalo neuvěřitelné a já opět začal hrát na freeserver, nyní už, jménem gamenode. Ano politické rozhodnutí herního vedení projektu mystig.org rozhodlo o spojení s konkurenčním projektem gamenode za účelem sjednocení herních komunit a zvýšení počtu online hráčů. Nedá se řící zda toto rozhodnutí z dlouhodobého hlediska prospělo serveru TBC, ale i přes všeobecný úbytek hráčů prastarého TBC, šlo o rozumný krok. Sám jsem zvědav, zda budu moci svůj těžce vyfarmařený T6 equip vůbec někomu ukázat či se s ním chlubit. Resp. zda za pár měsíců bude vůbec dostatek hráčů. Ostatně i já, kdyby se povedlo týmu mystiq.org rozjet Cataclysm server, přejdu na Cata. Jak to všechno dopadne prozradí ovšem až čas.

A v neposlední řadě, jsem musel řešit jednu malfunction situaci o které se rozepisovat vlastně ani moc nechci. Opět jsem byl za volantem! A opět v rámci rodinného výletů za koupáním! No nenaštvalo by vás to taky ? Ano už dvakrát se mi stala ta samá věc a to ta, že jsem se nechal přesvědčit a zasednul za volant auta, které mělo skrytou závadu všem okolo známou. Výsledkem byla velice podobná situace, kdy se přehřáté auto muselo na silnici odstavit, a pak se ona prekérní situace musela hodiny a hodiny řešit. Jediná pozitivní věc na tom je ta, že se nikomu nic nestalo. Přesto, než příště zasednu za volant a budu řídit vůz směr aquapark, velice si to promyslím.

Takže doufám, že to nikdo nečte a kdyby přeci, počká si na můj další literární paskvil :D .

This entry was posted in Aktuality, Freetime and tagged . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− 6 = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>